Skontaktuj się z nami!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

top

Organizacja wesela krok po kroku

Jak pracujemy?

Od pierwszych konsultacji, aż po dopięcie ostatnich szczegółów. Jesteśmy z Wami na każdym etapie przygotowań, tak by cały proces przebiegł gładko, a jego zwieńczeniem był dzień Waszego ślubu.
Nasza przygoda zaczyna się od bezpłatnego spotkania, na którym omawiamy Waszą wizję i ustalamy plan współpracy.
Po spotkaniu opracujemy ofertę skrojoną na miarę Waszych potrzeb, a następnie zabieramy się do dzieła. Zadbamy o każdy szczegół, sprawiając, że Wasz wielki dzień będzie idealny.

Bride Side Wedding Planner
Typowanie lokalizacji

Wybór miejsca to jeden z najważniejszych elementów, który w znaczącym stopniu decyduje o stylu wesela. Lokalizacja musi spełniać wszystkie Wasze wymogi, dlatego tak ważne jest ustalenie koncepcji przyjęcia podczas spotkania. Przygotujemy dla Was propozycję miejsc i udamy się wspólnie na wizję lokalną.

Podwykonawcy

Wybór podwykonawców jest kolejnym, bardzo istotnym etapem w procesie przygotowań. Od fotografów i kamerzystów, poprzez florystów, dobór ciast i słodkiego stołu, aż po animatorów dla dzieci, czy barmanów. To tylko część firm, z którymi współpracujemy. Dla Naszych par wybieramy najlepszych, sprawdzonych usługodawców w branży.

Papierologia

Przeraża Was ogrom umów i formalności do dopilnowania? Z nami nie musicie się niczym martwić! Wskażemy jakich czynności administracyjnych należy dopełnić i wynegocjujemy odpowiednie zapisy w umowach z podwykonawcami, tak by nie spotkała Was żadna, przykra niespodzianka w dniu ślubu.

Goście i zaproszenia

Zaopiekujemy się Waszymi gośćmi. Zadbamy o logistykę podczas podróży (transfery z lotniska), noclegi gości przyjezdnych, czy organizację transportu w dniu wesela.

Zadbamy także o plan usadzenia stołów, winietki, czy rozesłanie zaproszeń pod wskazany adres.

Strona internetowa

Wszystkie informacje o Waszym weselu zebrane w jednym miejscu, dostępne na wyciągnięcie ręki dla zaproszonych osób?

To właśnie zapewni Wam strona internetowa.

Od daty i miejsca uroczystości, poprzez plan przyjęcia, aż po godziny odjazdów autobusów.

A może chcielibyście opowiedzieć o Waszej miłości i wspólnej podróży, która doprowadziła Was do decyzji o małżeństwie? To od Was zależy, co znajdzie się na stronie, a my zadbamy, by zostało przedstawione w piękny i estetyczny sposób.

Estetyka

Każda para jest wyjątkowa, dlatego przyjęcie weselne powinno odzwierciedlać Wasz styl i indywidualizm. Zaplanujemy i zrealizujemy Wasze życzenia z elegancją i dbałością o każdy detal, współpracując z florystami, pracowniami cukierniczymi, i pozostałymi podwykonawcami.

Bride Side Wedding Planner

ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Bride Side Wedding Planner

Jesteście zabiegani? Nie do końca wiecie jak zabrać się za organizację wesela?
Jeśli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to znaczy, że jest to pakiet specjalnie dla Was.
Bride Side Wedding Planner zadba o to, by zaplanować Wasze wesele zgodnie z Waszymi wytycznymi i wizją.

Bride Side Wedding Planner

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

Bride Side Wedding Planner

Miejsce wybrane, podwykonawcy zakontrakotowani, jednak w dniu ślubu nie chcecie martwić się (ani obarczać najbliższych) logistyką lub sprawdzaniem, czy wszystko odbywa się zgodnie z planem i ustaleniami. Tutaj do pomocy wkracza Wedding Planner, dbając o poprawny przebieg Waszego święta.

Bride Side Wedding Planner

KOORDYNACJA WYBRANYCH ELEMENTÓW

Bride Side Wedding Planner

Zorganizowaliście już część elementów wesela, lecz poszukujecie porady w zaplanowaniu pozostałych zagadnień. Niezależnie od tego, na jakim jesteście etapie, pomożemy Wam dopiąć wszystko na ostatni guzik.